GRILLPAL elektrická topná spirála 2kW
  • Novinka
Topné spirály

GRILLPAL elektrická topná spirála 2kW

Kód: GP-9020

Elektrické topná spirála o výkonu 2 kW pro použití na vytápění udírny. Pouze samostatné topné těleso bez úchytných prvků a bez kabelu, osazeno pouze konektory pro připojení. Vhodné pro použití v udírně nebo sušárně ovoce a hub. Provoz topného tělesa pro získání konkrétní, nastavené teploty v udírně musí být řízen regulátorem teploty s příslušnými parametry a čidlem snímajícím teplotu vytápěného prostoru. Je nutné bezpečně topnou spirálu zabudovat do ochranného pouzdra a zabránit odkapávání tuku a vody na spirálu.

celý popis

E-shop: do 30 dnů
475 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem
Elektrické topná spirála o výkonu 2 kW pro použití na vytápění udírny. Pouze samostatné topné těleso bez úchytných prvků a bez kabelu, osazeno pouze konektory pro připojení. Vhodné pro použití v udírně nebo sušárně ovoce a hub.

Provoz topného tělesa pro získání konkrétní, nastavené teploty v udírně musí být řízen regulátorem teploty s příslušnými parametry a čidlem snímajícím teplotu vytápěného prostoru. Je nutné bezpečně topnou spirálu zabudovat do ochranného pouzdra a zabránit odkapávání tuku a vody na spirálu.

GRILLPAL

Výrobce udíren prémiové kvality. Zahradní udírny GRILLPAL jsou vyráběny ručně zkušenými zámečníky a truhláři, kteří zaručují nejvyšší kvalitu výrobků.

Napětí 230 V
Rozměr max vnější: 254 x 188 x 84 mm
Výkon 2000 W
Záruka 2
Značka Grillpal